Mon - Fri : 09 AM - 09 PM
Hizmet Bir

Yeni cms,  web site kurgunuzu bir kaç saatte tamamlayarak sitenizi teslim etmemizi sağlayacak,  orijinal bir içerik yönetim yapısıdır. 

Altyapı tamamen dijital marka yönetim araçlarınıza hizmet edecek şekilde kurgulanmış ve geliştirilmiştir. Karmaşık yapıların aksine son derece basit ve kullanışlı olan yönetim ara yüzü sayesinde, hiçbir beceri gerektirmeden yönetebileceğiniz bir site sahibi olacaksınız.

İşletmenizin veya kurumunuzun ihtiyaçlarına göre çok hızlı şekilde bir web sitesi yapılandırabilir ve içeriklerinizin hazır olması halinde 2 saatte sitenizi yayına alabiliriz.

%100 seo uyumlu olan yapı web ve mobil uyumlu olup; tüm fonksiyonları hatasız çalışmaktadır. 

Kullanmaya başlayan müşterilerimiz, hayal ettikleri siteyi çok hızlı aldıklarını ve çok kolay yönettiklerini bildiriyor.  

Google api ile çoklu dil özelliği de kazandırdığımız yapı ile aklınıza gelecek her sektör için orta seviyede bir web sitesi oluşturmak mümkündür.

Siteye farklı fonksiyonlar kazandıran modüller, esnek ana sayfa ve alt sayfa blokları, fonksiyonlara uygun formlar, kurumsal yapınızı ve ekibinizi tanıtabileceğiniz araçlar ve diğer bir çok özelliği ile benzersiz bir deneyime hazır mısınız?
Talep Formu