Mon - Fri : 09 AM - 09 PM

Kurumsal


Ekibimiz 16 yılı aşkın bir süredir online projeler üzerine çalışmaktadır. Özellikle kurumsal altyapılar konusunda uzmanlaşan ve markaların ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz. Tecrübemiz ve birikimimiz bizi   "yeni CMS" yolculuğuna yönlendirdi.

Orta ve orta üstü bir çok ihtiyacı giderebilecek olan "Yeni CMS" ile marka planınızın parçası olan dijital varlıklarınızın yıldızı olacağını düşünüyoruz.


Değerlerimiz

Yeni CMS sektördeki bir sorunu çözmek için üretilmiştir. Hem hızlı hem de sorunsuz  web siteleri oluşturmak için yeni bir anlayışa sahibiz.

Hemen her sektördeki işletmelerin hızlı, sürekli ve gelecekteki ihtiyaçlarını da düşünen bir altyapı inşa ettik. Kullanıcıların küçük ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek bedeller istemeyi ahlaki bulmuyoruz. O yüzden sistemimiz belli bir limite kadar tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Süreklilik, güven ve memnun müşteriler önceliğimizdir.

Misyon

Yeni CMS hem kendi müşterilerimize hem de ajansların müşterilerine, marka yönetim odaklı web site hizmeti verebilmek için kurgulanmıştır. Günümüz hız ve netlik zamanıdır. Web site kullanıcılarının taleplerine bu anlayışla cevap vermemiz gerekmektedir.

Vizyon

Yeni cms, hem altyapı hem de seo açısından rakipsiz bir yapıdır. Web site kullanıcılarının taleplerine anında cevap veriyor ve sorunlarına hızlı çözüm üretebiliyoruz. Kullanıcılar tamamen risklere açık olan açık kaynak cms ler yerine; tamamen ihtiyaçlarına odaklanmış yerli bir cms kullanacaklar.